Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Obszar działalności

Adwokat ds. alimentów Gdynia, Gdańsk, Sopot


Potrzebujesz wsparcia adwokata od alimentów w Gdyni, Gdańsku, Sopocie lub innej miejscowości z regionu? Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką!

Nie podlega żadnej wątpliwości, że alimenty pełnią bardzo ważną rolę w życiu rodzica samotnie samodzielnie wychowującego dziecko. Są dla niego sporym zabezpieczeniem, dzięki któremu jest w stanie zapewnić swojej pociesze wszystko to, co potrzebne do jej rozwoju. Niestety, jak powszechnie wiadomo, po zakończeniu związku małżeńskiego często zdarza się, że drugi z rodziców dziecka zaniedbuje swoje obowiązki. Bywa również tak, że rodzic zajmujący się dzieckiem na co dzień nie potrafi odpowiednio wycenić wysokości świadczenia i najzwyczajniej w świecie – nie walczy o to, co mu się w takiej sytuacji należy. Decydując się na współpracę z adwokatem specjalizującym się w alimentach na terenie Gdańska, Gdyni i okolic, znacząco zwiększysz swoją szansę na uczciwe ustalenie kwoty świadczenia przez Sąd.

Współpraca z adwokatem od alimentów z Gdańska, czyli wspólna walka o wywalczenie odpowiedniej kwoty świadczenia

Warto zaznaczyć, że wysokość alimentów w znacznej mierze zależeć będzie od udowodnienia w sądzie, jakie są usprawiedliwione potrzeby dziecka.
Już to sprawia, że naprawdę warto skorzystać z pomocy adwokatów mających rzeczywiście duże doświadczenie w sprawach o alimenty. Postaw na adwokata, który wie, jakie dowody gromadzić i przestawić w sądzie. Znajdziesz go w naszej Kancelarii. 

Doświadczony adwokat z Gdyni, z którym nawiążesz współpracę, kontaktując się z naszą Kancelarią, zagwarantuje Ci wsparcie prawne na najwyższym poziomie. 

Sprawy o alimenty – postaw na rzetelne wsparcie naszej Kancelarii z Gdyni

Zdając sobie zatem sprawę z konieczności ponoszenia niemałych (i jak wiemy stale niestety rosnących) kosztów związanych z codziennym utrzymaniem dziecka czy małżonka po rozwodzie, nasi adwokaci ds. alimentów w Gdańsku, Gdyni i okolicach drobiazgowo analizują kwestie materialne i finansowe każdego wszczętego postępowania.

W ramach zleconych spraw nasza Kancelaria Adwokacka:

  • wnosi pozwy o alimenty;

  • o podwyższenie alimentów;

  • o obniżenie alimentów;

  • o zmianę wyroków rozwodowych w zakresie alimentów;

  • pomaga w egzekucji sądowej alimentów już zasądzonych;

  • za pomocą wniosków o zabezpieczenie, pomaga uzyskać alimenty jeszcze w trakcie postępowania sądowego i przed wyrokiem;

  • reprezentuje także w sprawach, w których to nasz Klient został pozwany o alimenty lub o podwyższenie Alimentów

Adwokaci naszej Kancelarii pomagają co do zasady w Sądach, których obszarem działania jest Gdynia, Sopot oraz Gdańsk. Służymy jednak pomocą również klientom, których sprawy będą rozstrzygane w Sądach, których obszarem działania jest Wejherowo, Rumia czy Reda.

Dobry adwokat z Gdyni – obszar naszej działalności

Wsparcie prawne dla osób walczących o zasądzenie alimentów na rzecz swoich dzieci, a także dla osób, które uważają, że były partner/ka żądają od nich zbyt wiele to nie jedyny obszar działalności naszej Kancelarii. Nawiążesz u nas współpracę m.in. z doświadczonym adwokatem od rozwodów w Gdańsku (w tym rozwodu z obcokrajowcem), który pomoże Ci m.in. w sprawie podziału majątku. Mimo że specjalizujemy się w sprawach rodzinnych i spadkowych w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i okolicach, nasi adwokaci zajmują się też sprawami karnymi.

Nasze doświadczenie oraz wiedza merytoryczna na wysokim poziomie pozwalają dobrać najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie dla Klienta. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz komfortową atmosferę podczas spotkań. Wyróżnia nas skuteczność działań oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

<