Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Obszar działalności

Sprawy o rozwód


Doświadczony adwokat od rozwodów – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Potrzebny Państwu doświadczony adwokat od rozwodów świadczący usługi dla mieszkańców Gdańska, Gdyni oraz okolic? Nasza Kancelaria Adwokacka służy profesjonalnym wsparciem w tym zakresie. Wszczęcie postępowania rozwodowego to niestety jedyny prawny sposób zakończenia nieudanego związku małżeńskiego.

Niemniej jednak już, gdy usłyszymy samo określenie „rozwód”, to najczęściej od razu kojarzy się nam ono negatywnie. Sprawy rozwodowe powodują bowiem bardzo poważne konsekwencje prawne – w sferze czysto majątkowej, ale oczywiście nie tylko. Rozwody budzą jednak również bardzo wiele emocji, między innymi dlatego, że dotykają kwestii niezwykle dla nas ważnych. W tym naszych dzieci. Ponadto rzutują na dalsze życie już po rozwodzie – czasem przez długie lata. Szykujesz się do rozwodu w Gdyni lub Gdańsku? Warto podejść do procesu odpowiednio przygotowaną/ym. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką, która przydzieli do Twojej sprawy doświadczonego adwokata od rozwodów na terenie Gdańska, Gdyni i innych pobliskich miejscowości.

Sprawy rozwodowe w Gdańsku i Gdyni – postaw na odpowiedniego adwokata

Warto powierzyć prowadzenie sprawy rozwodowej w Gdańsku czy Gdyni odpowiedniej i naprawdę wyspecjalizowanej Kancelarii Adwokackiej. Jeśli szykujesz się na rozwód w Gdyni, to sprawą powinien zająć się wykwalifikowany adwokat, którego znajdziesz właśnie u nas.
Jest to wskazane, zwłaszcza gdy rozwiązanie związku małżeńskiego okazuje się niestety długą „przeprawą” i gdy z uwagi na zachowanie drugiej strony, nie jest tzw. „rozwodem ugodowym”.
Odpowiedni adwokat od rozwodów z Gdyni przyda się też, gdy po prostu trzeba zająć się kwestią alimentów, kontaktów z dziećmi, podziału majątku czy ustaleniem winy którejś ze stron. Postaw na odpowiedniego adwokata z Gdańska i przygotuj się do procesu w optymalny sposób.

Warto wziąć bowiem pod uwagę to, że gdy sprawę poprowadzi  doświadczony adwokat od rozwodów z Gdańska, to ze sporym prawdopodobieństwem rozwód będzie orzeczony znacznie szybciej i sprawniej. Mamy za sobą już bardzo wiele spraw dotyczących rozwodów w Gdyni, Gdańsku oraz innych miejscowościach na terenie województwa pomorskiego, dlatego zapraszamy do współpracy. Znajdziesz u nas prawdziwych specjalistów, także adwokatów stricte od prawa rodzinnego. Szukasz adwokata, który pomoże Ci uregulować kwestie kontaktów z dziećmi? A może potrzebujesz adwokata od alimentów z Gdańska, który wywalczy dla Ciebie odpowiedni poziom świadczeń na dziecko? Chcesz powierzyć kwestię rozliczeń majątkowych fachowcom? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Warto podkreślić, że sprawom rozwodowym, nie tylko w Gdańsku czy Gdyni, ale i każdym innym mieście towarzyszy olbrzymi stres. Klient może mieć trudności ze stosowaniem coraz to bardziej zawiłych przepisów, sprostaniem formalnościom czy przygotowaniem dokumentów. To samo dotyczy opracowania skutecznej strategii procesowej. Doświadczony adwokat od rozwodów z Gdyni zajmie się wszystkimi wspomnianymi kwestiami. Znajdziesz go w naszej Kancelarii. Jeśli nawiążą Państwo współpracę z naszą Kancelarią w sprawie rozwodowej w Gdańsku lub okolicach, to wszystkie formalności będą po naszej stronie. Nasze usługi w tym zakresie są kompleksowe. Szykujesz się na rozwód z obcokrajowcem? Mamy za sobą wiele spraw tego typu. Zapraszamy do kontaktu!

Rozwód w Gdyni – profesjonalne wsparcie naszej Kancelarii Prawnej

Oferujemy pełne wsparcie podczas sprawy rozwodowej w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie – od samego początku, aż do zakończenia sprawy. Od pierwszego spotkania będą Państwo też mogli liczyć na nasze zrozumienie i pełną opiekę prawną.
Zapewniamy także pełną dyskrecję i objęcie wszelkich powierzonych informacji tajemnicą adwokacką.

W ramach zleconej sprawy zapewnimy również, że działanie naszych gdańskich adwokatów od rozwodów zawsze będzie ukierunkowane na zminimalizowanie skutków i kosztów Państwa sprawy.

Zapewniamy także możliwie jak najszybsze przeprowadzenie postępowania sądowego. Warto zaznaczyć, że część wyroków udaje się nam uzyskać już na pierwszej rozprawie.

Mamy pełną świadomość tego, jak sprawność postępowania jest ważna dla osób, którym zależy na szybkim zakończeniu ich nieudanego małżeństwa. Bez konieczności angażowania w konflikt innych krewnych, znajomych, a zwłaszcza po prostu swoich własnych dzieci.

Niemniej jednak nierzadko zdarzają się sytuacje, gdy jeden lub oboje małżonków występuje z żądaniem ustalenia winy.

Zdecydowanie nie unikamy również tych trudniejszych spraw. Wręcz przeciwnie. Znamy swoją wartość i skuteczność w przypadku rozwodów przebiegających w gorszej atmosferze. Mamy doświadczenie, które pozwala nam domykać sprawy po myśli naszych Klientów.

Gdy wymaga tego sytuacja i stanowisko procesowe drugiej strony, zawsze z pełnym zaangażowaniem i z pełną determinacją dążymy do osiągnięcia korzystnego dla naszego Klienta wyroku rozwodowego. 

Adwokat od rozwodów w Gdańsku i Gdyni – jak działamy?

Oczywiście z uwagi na siedzibę naszej Kancelarii Adwokackiej, co do zasady świadczymy pomoc prawną Klientom głównie z terenu Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz tzw. małego Trójmiasta (Wejherowo, Rumia, Reda) i okolic.

Niemniej jednak w razie potrzeby nasi adwokaci od rozwodów pomagają również naszym Klientom na terenie całego kraju.

W ramach tak powierzonej sprawy:

  • wnosimy pozwy o rozwód (z wyłącznej winy jednej ze stron lub bez orzekania o winie);
  • składamy odpowiedzi na pozew o rozwód;
  • zapewniamy zastępstwo w sądzie adwokata;
  • pomagamy uzyskać alimenty od współmałżonka już w czasie sprawy rozwodowej, a więc jeszcze przed wydaniem wyroku;
  • regulujemy sprawy dzieci (miejsce pobytu, kontakty, władza rodzicielska);
  • gdy jest taka potrzeba, wstępujemy do już toczącego się postępowania rozwodowego;
  • prowadzimy negocjacje przedsądowe między małżonkami w zakresie wszelkich konsekwencji prawnych rozwodu.

Szeroki zakres usług naszej Kancelarii Adwokackiej

Osoby, które planują rozwód i poszukują kompleksowej, a przede wszystkim bardzo skutecznej pomocy prawnej, którą świadczy bardzo dobry adwokat rodzinny z Gdyni, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Kancelarii Adwokackiej lub kontaktu mailowego albo telefonicznego.

Warto jednak zaznaczyć, że zakres świadczonych przez nas usług jest znacznie szerszy. Poza szeroko rozumianym prawem rodzinnym oferujemy pomoc także w sprawach innego typu. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebny jest Ci, chociażby:

W naszej Kancelarii Adwokackiej mają Państwo gwarancję rzetelnego wsparcia prawnego. Zgłoś się do nas również, jeśli szukasz pomocy dot. kredytu zaciągniętego w obcej walucie. Nasza Kancelaria frankowa jest do Twojej dyspozycji i pomoże Ci w walce z bankiem i jego nieuczciwymi zagrywkami.

Zapraszamy do kontaktu w sprawach rozwodowych w Gdańsku i okolicach

Jeśli szukają Państwo dobrego adwokata, który zajmie się sprawą rozwodową w Gdyni, Gdańsku lub innych okolicznych miejscowościach, to zapraszamy do kontaktu. Mamy spore doświadczenie zebrane na podstawie wielu poprowadzonych rozwodów w Gdańsku i okolicach. Adwokaci od rozwodów z naszej Kancelarii zrobią wszystko, co w ich mocy, aby sprawa zakończyła się po Państwa myśli. Jesteśmy skuteczni i wiemy, w jaki sposób dążyć do uzyskania warunków odpowiadających naszych Klientom. 

Jeśli chcą rozwiązać Państwo Waszą sprawę szybko, sprawnie i skutecznie – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Spotkajmy się w naszym biurze na wcześniej umówionym spotkaniu i omówmy szczegóły. Na ich podstawie opracujemy odpowiednią strategię procesową i wspólnie wywalczymy rozwód na dobrych warunkach. Najlepsi gdańscy adwokaci od rozwodów są do Państwa dyspozycji!

<